Hafriyat Nakliyesi

Harfiyat nakliyesi hizmeti ile profesyonel ekip ve güvenlikli araçlardan destek alma arayışındaysanız, tüm yasla kriterlere uyum sağlayan hizmetimiz ile sizlere yönelik çözümler sunuyoruz.

Harfiyat Nakliyesinde Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Harfiyat nakliyesi hizmeti kapsamında dikkat edilmesi gereken noktaların bilgilerini şu şekilde sıralandırırız:

  • Harfiyat toprağı ile inşaat yıkıntıları üretici ve taşıyanlar tarafından belediyenin ve mahallinin en önde mülki amirinin ilettiği geri kazanım ve depolama amaçlı tesisler haricinde hiçbir alana rastgele dökülemez.
  • Aynı şekilde bu hafriyatlar ile hiçbir alana dolgu işlemi yapılamaz.
  • Hizmet kapsamında hafriyatın insan sağlığını tehdit edecek şekilde ortama bırakıldığı tespit edilirse, yönetmeliğin 46. Maddesi gereğince cezai yaptırımlar uygulanmaktadır.

Sizlere sunduğuz tüm bu bilgiler kapsamında, bizler yasal gereklilikleri uygun şekilde hafriyat nakliyesi hizmetimiz vererek, uygun alanlara inşaat yıkıntılarının taşınması ve boşaltılması aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir hizmet adımlarımızdan yararlanmak ve gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel hafriyat nakliyesi çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yanlış Harfiyat Nakliyesi Nelere Yol Açar?

Yanlış bir hafriyat nakliye işlemi hem maddi hem de cezai kapsamda olumsuz durumlar ile karşılaşmanıza yol açmaktadır. Bu kapsamda harfiyat nakliye hizmetleri hakkında seçimleriniz gerçekleştirirken tüm profesyonel aşamaları sizlere sunabilecek olan markalar ile çalışmanız gerekir.

Arslan Harfiyat olarak bizler, belediyenin belirdiği özel tesislere inşaat artığı dökümü, bitkisel yaralı toprak ile ayrımı sağlayarak hafriyat taşıma, gerekli donanıma sahip araçları kullanma, deneyimli ekip ile yüksek güvenliği sağlama gibi avantajları sizlere sunarak hizmet veriyoruz. Bu kapsamda yanlış hafriyat nakliyesi işlemleri oluşumunun önüne geçerek, ihlaller kapsamında ortaya çıkacak atıkların toplanması ve bertaraf edilmesine ilişkin ekstra maliyetleri karşılamak zorunda kalmanızın önüne geçiyoruz.

Harfiyat Atıklarını Taşıyan Araçlarda Bulunması Gereken Özellikle Neler?

Harfiyat atıkları taşıma araçlarında bulunması gereken nitelikleri sizler için şu şekilde sıralarız:

  • Araçlar aylık taşıma ve kabul belgelerine sahip olan yasal araçlar olmalıdırlar.
  • Harfiyat toprağını taşıma kapasitesine sahip olmalıdırlar.
  • Kapak tasarımlarında yüksek güvenlikli kilitleri içermelidirler.
  • Periyodik bakımları eksiksiz şekilde yapılmış olana araçlar hizmet kapsamında tercih edilmelidir.
  • Araçların tasarımı hafriyat yükleme ve boşaltma işlemleri için gerekli olan konforlu parçaları içermelidir.

Bu niteliklere sahip olan araçlar ile başarılı bir hafriyat nakliye işlemi gerçekleştirebilmek mümkün hale gelmektedir Bizler, tam donanımlı, hafriyat yüküne dayanıklı ve ruhsatlı araç tiplerimiz ile güvenilir hizmet sunuyoruz. Harfiyat nakliyesi hizmetimiz kapsamında bu işe uygun araçlarımız ile tam zamanında teslime ve yükleme aşamalarını sizler ile buluşturuyoruz.

(Açıklamamızda "hafriyat" kelimesinin doğru kullanımı "hafriyat" tır. Fakat arama motorlarında harfiyat olarakta arandığı için bazı noktalarda "hafriyat" kelimesi, "harfiyat" olarak kullanılmıştır.)

Hafriyat Nakliyesi
Hızlı Ara