Sıcak Asfalt Temin ve Nakliyesi

Sıcak asfalt temin ve nakliyesi için deneyimli ekip desteği, asafalt materyalin güvenliğini sağlayan özel araç ile nakliye koşulları gibi profesyonel adımlardan yararlanma arayışı içindeyseniz, Arslanlar Harfiyat olarak sizlere gerekli hizmet koşullarımız sunuyoruz. Sıcak asfalt temini ve nakliye hizmeti alanında müşteri odaklı seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz.

Sıcak Asfalt Temin Ve Nakliyesi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sıcak asfalt temin ve nakliye şirketi olarak sunduğumuz hizmetimizden, alt yapı ve yol yapım aşamalarında, Alışveriş merkezleri etrafına yol yapımında, Edüstriyel tesislerde, askeri kuruluşlarda, Otopark, villa arazisi yapımında, street print ve street bobd adı verdiğimiz desenli asfalt yapım projelerinde yararlanabilirsiniz. Bu anların tümünde profesyonel çalışmalarımızdan yararlanarak, estetik, uzun ömürlü ve güvenlikli projelere imza atabilirsiniz.

Diğer yandan, kapalı kasa asfalt robotlorı ile yol, otopark, fabrika sahası, tranşer ve diğer tüm dış zeminlerin kaplamalarını gerçekleştirmek mümkündür.

Sıcak Asfatl Nedir?

Sıcak Asfalt, katı haldeki hidrokarbonlara verdiğimiz genel isimdir. Diğer bir ifade ile asfalt-parafin veya bitüm değimiz bu madde, kuyudan çıkarılan ham petrolün damıtma işlemi ardından bileşenlerine ayrılması sonucunda elde edilmektedir. Bu materyal, sıcak asfalt temin ve nakliyesi işlemleri kapsamında uygun proje alanlarında kullanılır.

Sıcak asfalt, modern ve ulaşım için gerekli konforu sağlayan yolların tasarlanmasında ve inşa edilmesinde kullandığımız temel maddedir.

Arslanlar Harfiyat olarak birden fazla proje alanında gerekli olan bu önemli materyali, temin ve nakliye aşamalarında güvenilir hizmet sunarak, modern yol, köprü, alışveriş merkezi ve konut projelerini destekliyoruz.

Sıcak Asfalt Nakliyesi Hangi Araçlar İle Yapılır?

Sıcak asfalt nakliyesi, asfaltın sıcaklığından etkilenemeyecek ve asfalta tüm boyunca koruma sağlayacak araç çeşitleri ile gerçekleştirilmelidir. Bizler nakliye aşamalarımızda, hazırlanan asfalt karışımını, yalıtımlı özel asfalt taşıma kamyonlarımıza alarak üstü kapalı konumda taşıma gerçekleştiriyoruz.

Taşıma işlemleri için asfalt işlenebilirlik düzeyi bulunan asfalt cinslerinde seçilmektedir. Sıcak asfalt temin ve nakliye firması olarak sizlere ulaştırdığımız asfalt karışımları kamyon yoluyla sericinin hazne bölümüne iletilmektedir. Özel araçlarımız sayesinde düzgün ve belirli kalınlıkta serimi gerçekleştirilebilecek asfalt materyallerini sizlere ulaştırıyoruz.

Bizler, özel araçlarımızın yanı sıra sizden aldığımız bilgiler kapsamında tam zamanında kaynak teslimi gerçekleştirme avantajını sunuyoruz. İnşatta ve yol projeleri, site projeleri çevresinde zemin kaplama işlemlerinde, proje sürenize uygun işlem gerçekleştirmek ve gecikmeye bağlı maddi kayıplardan korunmak amacı ile tam zamanında, kaliteli sıcak asfalt temin ve nakliyesi alanındaki hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıcak Asfalt Temin ve Nakliyesi
Hızlı Ara