Kum Nakliye

Kum nakliye hizmetlerinden yararlanmak mamacı ile deneyimli ve profesyonel ekibe sahip bir adres arayışı içindeyseniz, tam donanımlı nakliye araçlarımız ve uzman sürücü ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Argea adı verdiğimiz kum çeşitlerini, güvenlikli ve tam zamanında nakliye hizmetimiz ile gerekli adreslerinize ulaştırıyoruz.

Kum Nakliye Hizmetin Araçların Önemi Nedir?

Kum nakliye hizmetleri içinde nakliye araçlarının önemi, inşaat alanına taşınan çakıl, mıcır karışımlı ve argea olarak adlandırdığımız veya zemin kotu düzenlemede kullanılan şap kumu çeşitlerinin her hangi bir kayba uğramadan taşınabilmesi aşamasında gündeme gelmektedir. Arslan Harfiyat olarak bizler argea, kum nakliye hizmetimiz kapsamında bu işlem için uygun olan damperli tır modellerimiz kullanıyoruz.

Bu araçların kullanılmadığı koşullarda hem güvenlik açısından hem de ekonomik açıdan riskler gündeme gelir. Uygun olmayan araçlar ile yapılan kum nakliye işlemlerinde, araç kasalarının açılması, ağır argea kum yükünün araç tarafından kaldırılamaması sonucu malzemenin karayollarına dökülmesi gibi riskler yaşanır. Bu riskler can ve mal güvenliğini tehdit edeceğinden bizler tam donanımlı ve damperli tırlarımız ile kum nakliye hizmetimiz sizlere sunuyoruz.

Kum Nakliye Hizmetinde Yasalara Uygunluk

Kum nakliye hizmetlerinde, inşaat alanından belirli boşaltım bölgelerine kum veya inşaat artığı taşıma veya gerekli argea materyallerinin inşaat alanına kaynak olarak nakliye edilmesi gibi iki farklı aşama bulunur. Sizler için hizmetimiz kapsamında sunduğumuz bu iki farklı kum nakliye çeşidi kapsamında yasal gerekliliklere uygun hizmet kapsamlarını sunuyoruz.

Yönetmelikler kapsamında hafriyat toprağı, kum, yıkıntı atıklarının nakliye işlemleri insan sağlığına zarar vermeyecek koşulların sağlanması kaidesi ile yapılabilmektedir. Diğer yandan hizmet sunan firmalar güvenlik prosedürlerini karşılayabilmelidirler. Bu kapsamda bizler, araçlarımız, deneyimli ekibimiz, izlediğimiz yol haritası ve belediyece belirlenen boşaltım alanlarına uyumlu nakliye aşamalarımız ile güvenlik ve insan sağlığını koruma koşullarını tam anlamı ile yerine getiriyoruz.

Kum Nakliye Hizmetinde Gerekli Tedbirler Nelerdir?

Kum nakliye hizmeti kapsamında alınması gereken gerekli tedbirlerin başında, doğaya yüksek oranda toz salınmasını engelleme yer alır. Bu kapsamda bizler, özel araçlarımız, deneyimli ekibimiz ve argea taşıma prosedürlerine uyumlu çalışma aşamalarınız ile toz ve gürültü kirliliğini önlemek amacı ile gerekli tedbirleri alarak, hizmet sunuyoruz.

Diğer yandan hizmetimiz kapsamında bitkisel toprak ve çakıl, mıcır karışımı kum, argea arasındaki farklı gözetiyoruz. Profesyonel inşaat kum nakliyesi hizmetleri kapsamında ayrım işlemi adı verilen bu prosedür çerçevesinde yararlı ve bitkisel olan toprak yapına zarar vermeden kum nakliye çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kum Nakliye
Hızlı Ara